Sanal Alemi Forum - Sanal Alem ' in En İyi Forumu
Call Of Duty United Offensive Hile Şifreleri ( ben denedim bende %100 oluyor süper bi şey ) B-261910-%C3%BCye_ol
Call Of Duty United Offensive Hile Şifreleri ( ben denedim bende %100 oluyor süper bi şey ) B-261910-%C3%BCye_ol
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Call Of Duty United Offensive Hile Şifreleri ( ben denedim bende %100 oluyor süper bi şey )

YazarMesaj
starl!k
Admin
Admin
starl!k

Call Of Duty United Offensive Hile Şifreleri ( ben denedim bende %100 oluyor süper bi şey ) Empty
MesajKonu: Call Of Duty United Offensive Hile Şifreleri ( ben denedim bende %100 oluyor süper bi şey )   Call Of Duty United Offensive Hile Şifreleri ( ben denedim bende %100 oluyor süper bi şey ) Icon_minitimeSalı Haz. 09, 2009 12:43 pm

Oyunu çalıştırdığınız kısayol komutunun sonuna;

+set thereisacow 1337 +set developer 1 +set sv_cheats 1 +set monkeytoy 0 ekleyin.

Yani şöyle olmalı;
"X:\\Program Files\\Call of Duty\\CoDUOSP.exe" +set thereisacow 1337 +set developer 1 +set sv_cheats 1 +set monkeytoy 0

Oyunu başlaatın ve [é] tuşuna basın ve aşağıdaki kodları girin

god - Ölümsüzlük

give ammo - Cephane verir.

give all - Silah ve cephane verir.

notarget - Görünmezlik

noclip - Duvarlardan geçin.

map_restart - Bölümü tekrar oynayın.
http://destekforum.yetkinforum.com

Call Of Duty United Offensive Hile Şifreleri ( ben denedim bende %100 oluyor süper bi şey )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Call of Duty 4
» Call of Duty 2 No CD Cracks Crack
» ► Call Of Duty Single Player 2 Tam ßir Aksiyon Oyunu ◄
» Call Of Duty 4: Modern Warfare Full + Oyundan ResimLer Ve Kareler
» Bu İsim Senin Neyin Oluyor?